kino

kup karnet

Trolle 3

2.12 (sobota) 14:00 2 KUP  REZERWUJ
    16:00 2 KUP  REZERWUJ
3.12 (niedziela) 14:00 2 KUP  REZERWUJ
    16:00 2 KUP  REZERWUJ
         
6.12 (środa) 14:00 2 KUP  REZERWUJ
    16:00 2 KUP  REZERWUJ
7.12 (czwartek) 15:15 2 KUP  REZERWUJ
    17:15 2 KUP  REZERWUJ
8.12 (piątek) 15:15 2 KUP  REZERWUJ
    17:15 2 KUP  REZERWUJ
9.12 (sobota) 14:00 2 KUP  REZERWUJ
    16:00 2 KUP  REZERWUJ
10.12 (niedziela) 14:00 2 KUP  REZERWUJ
    16:00 2 KUP  REZERWUJ

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

 

Zwiastun filmu

 

Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży

2.12 (sobota) 18:15 2D nap
KUP  REZERWUJ
3.12 (niedziela) 18:15 2D nap  
KUP  REZERWUJ

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie. Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione - każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa się walka na śmierć i życie. Poza areną w Coriolanusie zaczyna budzić się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki... Czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę? 

 

Zwiastun filmu

 

Napoleon

7.12 (czwartek) 19:30 2 KUP  REZERWUJ
8.12 (piątek) 19:30 2 KUP  REZERWUJ
9.12 (sobota) 18:15 2 KUP  REZERWUJ
10.12 (niedziela) 18:15 2 KUP  REZERWUJ

Napoleon Bonaparte pnie się po kolejnych szczeblach władzy. Towarzyszy mu przy tym ukochana Józefina.

 

Zwiastun filmu

 

ZKF- Siostrzeństwo Świętej Sauny

 

6.12 (środa) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ

W bujnym, zielonym lesie w południowej Estonii grupa kobiet zbiera się w tradycyjnej saunie, żeby wspólnie dzielić najgłębsze sekrety, przemyślenia i czerpać z siły swojej wspólnoty. Otoczone dymem i żarem obnażają nie tylko ciała, ale i emocje. Wypędzają z siebie lęki i wstyd, żeby odzyskać siłę i energię do życia. Film portretuje ten intymny rytuał, który odbywa się w ciasnej i ciemnej przestrzeni nasyconej oddechem i parą. Gorąc i pot są tu namacalne równie mocno, jak cielesność. Obserwujemy ciała i twarze skąpane w mroku w procesie wspólnotowego oczyszczania. Dowiadujemy się, czego doświadczyły w swoim życiu. Namacalne i uniwersalne opowieści pokazują uniwersalizm, wspólnotowość oraz podkreślają rolę kolektywnego myślenia w radzeniu sobie z problemami. "Siostrzeństwo świętej sauny" przepełnia autentyczne piękno, które nie płynie z posiadania idealnego ciała, ale humoru, mądrości i samoświadomości. Film kręcony przez 8 lat jest również portretem estońskiej dymnej sauny wpisanej na Reprezentatywną Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Ludzkości UNESCO. Oryginalna ścieżka dźwiękowa jest wynikiem twórczej współpracy islandzkiego kompozytora Eðvarð Egilssona i eksperymentalnego folkowego trio EETER.

Zwiastun filmu

André Rieu - Śnieżne Boże Narodzenie

 

 

16.12 (sobota) 17:45 KUP Cena biletu 35 zł
27.12 (środa) 17:00 KUP Cena biletu 35 zł
17.01 (środa) 18:00 KUP Cena biletu 35 zł

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!
Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?
Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

KinAds 2019

 Rodzaj biletu  2D 3D
Normalny  20 zł  24 zł
Ulgowy  17 zł  21 zł
Rodzinny  17 zł  21 zł
Grupowy  15 zł  18 zł
Koło filmowe  15 zł  15 zł
KinoSzkoła  14 zł  14 zł
Kino Seniora  13 zł  13 zł
Karnet 5 wejść  75 zł  90 zł

Bilet ulgowy – dzieci, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści, inwalidzi
Bilet grupowy – minimum 10 osób
Bilet rodzinny -  dotyczy filmów animowanych i familijnych  (rodzina minimum 3 osoby w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe).

Okulary niezbędne do obejrzenia filmu 3D do nabycia w kasie w cenie 4 zł                           Opisy filmów oraz gatunków filmowych pochodzą z filmweb.pl

 

Kasa kina „Mewa” czynna godzinę przed seansem.

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19

Trolle 3
Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Napoleon
ZKF- Siostrzeństwo Świętej Sauny
André Rieu - Śnieżne Boże Narodzenie