logo zok

Muzyczny Piątek - logo

MP l

czwartek, 17 września 2020 14:47

SHAGREEN - Natalia Gadzina

ARA wznowienie baner

 

 SHAGREEN to solowy postindustrialny projekt Natalii Gadziny - wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i producentki muzycznej. W 2018 r. wydała epkę "Darkest Place" pod szyldem amerykańskiej wytwórni No Devotion Records, a w marcu 2019 r. ukazał się jej debiutancki album "Falling Dreams", który zebrał wiele pozytywnych recenzji od krytyków i słuchaczy. W maju 2020 r. chorwacka wytwórnia No Profit Recordings wydała „Falling Dreams” w limitowanej wersji winylowej. Mastering płyty wykonał Erie Loch, znany ze swojej współpracy z takimi zespołami, jak Skinny Puppy czy Front Line Assembly. Muzykę Shagreen porównuje się m.in. do późnych dokonań Trenta Reznora i zespołu Nine Inch Nails, jednak na albumie znaleźć można odniesienia do wielu innych inspiracji artystki, pochodzących z pogranicza takich gatunków, jak pop, trip-hop czy dark wave.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury przy ul. Wolności 6. Wstęp jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Bezpłatne bilety będą do odbioru w kasie kina.
Jednocześnie koncert będzie transmitowany na żywo na YT Złocienieckiego Ośrodka Kultury i kanałach wokalistki. Dokładne linki podamy w terminie późniejszym.
 
25.09 (piątek) 19:00 REZERWUJ MIEJSCE

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus