logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 27 sierpnia 2013 13:32

Wystrzałowy turniej gier planszowych

Turniej gier planszowych - Wejdź do gry organizowany został w ramach Wystrzałowej Przyjaźni złocieniecko – drawskiej. Złocieniecki Stary Rynek został opanowany przez wielbicieli gier planszowych. 

 

23 sierpnia w piątek na złocienieckim Starym Rynku odbył się turniej gier planszowych. Udział w turnieju wzięli mieszkańcy Złocieńca w każdym wieku. Wspólnie zagraliśmy w znane i lubiane gry planszowe. Zmierzyliśmy się także z nowościami na rynku gier planszowych. Z zakupionych oraz zebranych gier planszowych powstanie wypożyczalnia gier w Bibliotece Publicznej w Filii nr 1 w Złocieńcu znajdującej się na os. Czaplineckim. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek oraz napoje, a także bardzo ciekawe nagrody. Przygotowane gry cieszyły się ogromnym powodzeniem. Największą atrakcją była możliwość zagrania w wielowymiarową grę „Pojezierze Drawskie” użyczoną przez LGD „Partnerstwo Drawy”, które było fundatorem i współorganizatorem turnieju.

Podobny turniej odbył się w poniedziałek 26 sierpnia w Bibliotece Publicznej w Drawsku Pomorskim.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus