logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 08 lipca 2013 09:07

Buka, Mati, Dj O2ld - i taki to był koncert...

29 czerwca 2013 na scenie sali widowiskowo-kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się koncert Buki z ekipy MaxFlo, promujący najnowszą płytę artysty: „Wspaniały widok na nic interesującego”. Tradycyjnie towarzyszyli mu Mati i Dj O2ld.

Supporterzy nie mieli prostego zadania, musieli rozruszać publiczność, która zajęła dogodne, siedzące miejsca. Jako pierwszy wystąpił Magix z Bornego Sulinowa. Następnie na scenie mogliśmy zobaczyć złocienieckie duety: Core i Stachu oraz Omanero i KaDe, którzy wspaniałą liryką rozbujali publiczność przed głównymi gośćmi koncertu. W końcu każdy doczekał się przybycia artystów z Trójmiasta.
Zagrali kawałki z najnowszej płyty takie jak „Zamknij oczy”, „Biały królik” i „Orchidee”. Nie zabrakło również utworów ze starszych płyt: „Achtung”, „Pokoj 003” oraz „Danse Macabre”. Publika została też poddana testowi decybelomierza. Jak na 140 osób uzyskaliśmy satysfakcjonujący wynik – 119 dB!
Po udanym koncercie przyszedł czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia.
Buce i reszcie ekipy bardzo podobała się złocieniecka energia i zapewniali, że z chęcią odwiedziliby jeszcze nie raz nasze miasto.

Dziękujemy Natalii Turczyk za piękną relację fotograficzną.

By obejrzeć skrót koncertu kliknij tutaj.
(ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus