logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 24 stycznia 2013 14:38

Losy, historia, tożsamość

Złocieniecki Ośrodek Kultury przy współpracy z trzema świetliczankami z Cieszyna, Starego Worowa i Warniłęgu realizuje projekt, pt."Międzypokoleniowe spotkania sąsiadów – Skąd jesteśmy?".
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców z Cieszyna, Starego Worowa i Warniłęgu powstają trzy wystawy fotografii, dokumentów i pamiątek, które można obejrzeć w świetlicach wiejskich do 15 lutego 2013 roku. Wystawy będą pretekstem do spotkań mieszkańców i rozmów o tym, jak wyglądały miejscowości dawniej i jak się w nich żyło.

Wystawę fotografii obejrzeć będzie można również w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim oraz w holu Złocienieckiego Ośrodka Kultury już w drugiej połowie lutego br.
W sumie będzie to 360 opisanych zdjęć, które poddane zostały obróbce technicznej i wydane na 60 tablicach solwentowych.

Projekt, który realizujemy od listopada do lutego, dofinansowany został w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 Oś "Leader", Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" z zakresu małych projektów. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus