logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 14 stycznia 2013 13:12

Złocienieckie granie!

Godz. 22.00 – 16.300,00 i jeszcze liczymy…

Przez całą niedzielę na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy z puszkami, którzy kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Atrakcji nie brakowało. Już o godzinie 15.00 przed Złocienieckim Ośrodkiem Kultury można było podziwiać złocieniecką panoramę ze strażackiego podnośnika czy też obejrzeć nowoczesny sprzęt złocienieckiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Natomiast, jak udzielić pierwszej pomocy można było dowiedzieć się od Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Furorę zrobiły pyszne pierogi przygotowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jak również prawdziwa, żołnierska grochówka wydawana na gorąco z wielkich żołnierskich kotłów.

Natomiast wśród dzieci, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki amfibią, przed którą ustawiały się kolejki.

Jak każdego roku finał akcji przybrał formę koncertów, połączonych z licytacjami. Sala wypełniona była po brzegi dorosłymi i dziećmi - tymi, którym cel nie jest obojętny i nie żałowali grosza na wsparcie Orkiestry. Można było wylicytować m.in. kalendarze, koszulki i kubek WOŚP, pendriva, płytę DVD z Przystanku Woodstok, bon urodzinowy w sali zabaw „Bajka”, bon na reklamę na stronach DSI, karnet do willi w Ustroniu Morskim oraz medal wydany na 55-lecie Koła Łowieckiego „Żbik”.

Na scenie występowały wokalistki i zespoły wokalne działające przy ZOK a ostatnim muzycznym akcentem był występ zespołu „Falkenblues”.

O godzinie 20.00 tradycyjnie puściliśmy "światełko do nieba".

 

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus