logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 05 grudnia 2022 19:10

„Piosenki z dzwonkami …”

Dnia 2 grudnia gościliśmy naszych kochanych rodziców na Koncercie Mikołajkowo-świątecznym w wykonaniu wokalistów ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Zaprezentowało się 6 zespołów : Maluszki, Fajna Ferajna, Duet od A do B, Słoneczka, Łobuzerki i Chochliki w repertuarze świątecznym, wyśpiewując piękne pastorałki, kolędy i piosenki bożonarodzeniowe. Pięknymi głosami zachwycili nas także soliści: Basia Smulczak, Wiktoria Waloryszak, Daria Kaczmarek, Paulina Bębas, Kacper Smulczak, Maja Werner, Wiktoria Gliszczyńska, Gabrysia Jasnowska, Hania Dominowska, Ola Stasieluk i Gosia Kwiatecka.
Panowała bardzo miła i świąteczna atmosfera. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć najmłodszą grupę aniołków, czyli Maluszki w piosence „To Mikołaj siwą brodę ma” oraz duet od A do B w piosence „Najmilszy święty”, są to dzieci uczące się śpiewu dopiero od 2 miesięcy.
Były to przepiękne chwile, a zachwytom nie było końca.
Dziękujemy wszystkim za pomoc, a w szczególności rodzicom za liczne przybycie i pyszne słodkości oraz Julii Styrskiej za fachowe współprowadzenie koncertu.
Organizacja koncertu i przygotowanie wokalistów do występu – instruktor Wiola Krzemińska.
Tekst: Wiola Krzemińska
Foto. Elżbieta Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus