logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 06 grudnia 2021 09:18

KinoSzkoła :)

Kolejne zajęcia w ramach programu KinoSzkoła za nami. W tym miesiącu odwiedzili nas uczniowie najmłodszych klas Szkoły Podstawowej w Czaplinku, uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie, przedszkolaki z przedszkola prywatnego i publicznego, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 ze Złocieńca oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Darskowa.

Prelekcje kolejny raz poprowadziła Pani Wioleta Szczecińska, która tym razem rozmawiała z przedszkolakami o odwadze. Wraz z bohaterami serii ulubionych bajek, przekonali się, że warto jest próbować nowych rzeczy.

Najmłodsze klasy szkół podstawowych oraz uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych, wzorując się na bohaterkach filmu „Tajemnica sióstr Sprite”, przekonali się, że współpracując można wiele osiągnąć.

Najstarsza listopadowa grupa zastanawiała się do czego może prowadzić przemoc w szkole. W zrozumieniu problemu pomógł im bohater filmu „Jestem William”.

Zapraszamy na kolejne seanse i prelekcje. Do zobaczenia w grudniu!

 

Tekst: Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus