logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 09 października 2012 07:45

Zemsta ziściła się w Złocieńcu

Wydarzenie roku", „wspaniały i niecodzienny koncert" „fenomenalne widowisko", takie komentarze można było usłyszeć po zakończeniu sobotniego występu Filharmonii Koszalińskiej w Złocienieckim Ośrodku Kultury, 6.10.2012 roku.

Punktualnie o godz. 18.00 rozpoczął się wspaniały koncert, który za sprawą muzyki Johana Straussa przeniósł widzów w zupełnie inny świat. „Zemsta nietoperza”to przede wszystkim arcydzieło należące do skarbnicy repertuaru operowego.

Obecnie operetka, również w wykonaniu solistów Filharmonii Koszalińskiej, ewoluuje raczej w kierunku musicalu, w którym wiele jest odwołań do współczesnego świata. Scena sali widowiskowo – kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi muzykami. Zasiadło na niej, aż 50 muzyków orkiestry, a oprócz tego na scenie występowało 6 wspaniałych solistów. Zgrabne libretto, oryginalna, pełna wdzięku i uroku muzyka wprawiła widownię w doskonały nastrój. Instrumentacja jasna, dowcipna i niezwykle pomysłowa trafia w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Koncert Filharmonii Koszalińskiej w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus