logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 16 sierpnia 2021 11:49

Kolejny aktywny tydzień wakacji w świetlicach

Kolejny aktywny tydzień wakacji w świetlicach za nami.
W Bolegorzynie dzieci próbowały swoich sił na sprzęcie do ćwiczeń, grały w bilard oraz przygotowywały się do występów karaoke. W Cieszynie wykonały sympatyczne ślimaki i biedronki z kolorowego papieru.
W Chlebowie, Lubieszewie i Warniłęgu wspólnie z grupą ze Starego Worowa uczestniczyły w warsztatach projektu „Akcja integracja-efekt domina", gdzie tworzyły wakacyjne listy rzeczy do zrobienia, dużo tańczyły i bawiły się chustą animacyjną. W Nowym Worowie zakończyliśmy spotkania, podczas których poznaliśmy, czym jest hobby horsing. W Stawnie dzieci malowały kamienie oraz brały udział w zabawach. W Kosobudach tworzyły kolorowe rybki oraz statki z butelek. Nie zabrakło również gier stolikowych.
W Darskowie królowały plastry miodu. To gra w dopasowanie symboli, w której udział wzięli zarówno dzieci, jak i dorośli. Zapraszamy do udziału w zajęciach, które prowadzimy w naszych świetlicach.
Tekst: Anita Teodorczuk
Zdjęcia: profile Fb świetlic wiejskich gminy Złocieniec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus