logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 20 kwietnia 2020 17:24

Instrumenty muzyczne, domowe zwierzaki i dwupłatowce

Teresa i Grażyna ze świetlic wiejskich w Kosobudach i Warniłęgu przygotowały kolejne propozycje animacji. Są nimi instrumenty muzyczne, domowe zwierzaki czy dwupłatowce wykonane z tworzyw pozyskanych z recyklingu.
Do wykonania instrumentów potrzebne będą butelki plastikowe różnego rodzaju, wiaderka małe i duże, blok kolorowy, rolki od papieru duże, małe i najmniejsze, klej magik, farby plakatowe, nożyczki, gumki recepturki, patyczki po lodach oraz dużo wyobraźni i kreatywności.
Na zdjęciach widzimy grzechotki, gitarę, klarnet, bębenek dobosza wykonany z wiaderka po kapuście oraz cymbałki z patyczków po lodach. Ciekawe pomysły znajdziecie również na stronie www.powerofmelody.com/blog/12-instrumentow-muzycznych-do-zrobienia-samemu-za-grosze/
Do wykonania ulubionego pupila potrzebujemy tekturowych rolek, kolorowego papieru, nożyczek, sznurka oraz nakrętek.
Do wykonania dwupłatowca wystarczą rolki po ręcznikach kuchennych, taśma klejąca, tekturka, nożyczki, farby oraz plastikowa podstawka.
Koniecznie pochwalcie się swoimi pomysłami w komentarzach na naszym profilu Fb.

Tekst: Monika Kuczyńska-Kochana
Zdjęcia: Teresa Matyla, Grażyna Osiak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus