logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 22 stycznia 2020 19:13

Bajkowy Dzień Babci i Dziadka

Blisko stu uczestników zajęć prowadzonych przez instruktorów w Złocienieckim Ośrodku Kultury wystąpiło we wtorek na scenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wieczór rozpoczął występ teatrzyku „Wesołe Moliki” prowadzonego przez Barbarę Bielak, w spektaklu „Bajkowa Babcia”. Pojawił się m.in. Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Tomcio Paluch i wiele innych bajkowych postaci. Za sprawą zespołu tanecznego Pinezki I na scenie pojawiły się „myszki”, a Zuzia Czerwińska zaśpiewała o „Papudze z dziobem na kłódkę”. Tancerze z zespołu Małgorzaty Szumlańskiej Luz I i Luz II wnieśli na scenę dobrą energię swoim energetycznym występem. Maja Werner z kolei przeniosła nas w wiosenny klimat śpiewając o „Kapeluszach pełnych kwiatków”.
Podczas tego wyjątkowego dnia na scenie zatańczyły również same Babcie – zespół taneczny Styl zaprezentował dwa układy – retro i cza-cza. „Łobuzerki” również pozostały w klimacie gorących rytmów, wykonującpiosenkę „Radosna samba”, a Wiktoria Gliszczyńska śpiewała o „Jesiennym Rock and rollu”. Wiele wzruszeń dostarczył występ Pinezek II, które w taneczny sposób pokazały miłość Pierota i Kolombinki.
Mateusz Kicka urzekł widownię swoim wykonaniem „Choć masz mało lat”, a zespół Słoneczka przeniósł nas do „Leśnej dyskoteki”.
Publiczność wypełniła salę kinową po brzegi, a owacjom nie było końca. Nie zabrakło też wspaniałych życzeń dla babć i dziadków; każde z nich otrzymało również symbolicznego lizaka – w końcu w każdym z nas jest coś z dziecka.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji koncertu, a szczególnie wspaniałym prowadzącym – Julce i Neli. Scenariusz przygotowała Wioletta Krzemińska.
Tekst: M. Owczarek,
Foto: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus