logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 17 kwietnia 2012 11:46

Stare Dobre Małżeństwo łączy pokolenia

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO to niewątpliwie fenomen na Polskiej scenie muzycznej. 14 kwietnia, sala widowiskowo-kinowa Złocienieckiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi miłośnikami kultowej grupy SDM. Miło było patrzeć, jak coraz młodsi fani z zapartym tchem słuchają koncertu zespołu, co więcej znają nawet teksty piosenek.

Zespół za każdym razem udowadnia, że im starszy tym lepszy. Ich piękne śpiewanie najlepszych szlagierów szybko przekształciło się we wspólne śpiewanie z publicznością.

Oklaskom nie było końca. Zespół kilkakrotnie wychodził na bis. Od wspaniałej, złocienieckiej publiczności otrzymał owacje na stojąco. Nie obyło się bez podziękowań słynnym Zającem Złocieniaszkiem.

Po zakończeniu koncertu sympatycy Krzysztofa Myszkowskiego i innych członków zespołu kupowali płyty i cierpliwie czekali na autografy. Zespół wpisał się do pamiątkowej Kroniki ZOK. „Złocieniec złotem błyszczy szczerozłotym. Ku dobru” - Krzysztof Myszkowski

Już czekamy na następny koncert. Dziękujemy Panu Mariuszowi Makoszowi z Bydgoszczy, za udostępnienie zdjęć. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus